تاکید بر ضرورت راه یافتن هنرمندان ایرانی به عرصه‌های جهانی

0 دیدگاه ها
1513
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۱۱
11020151102
تاکید بر ضرورت راه یافتن هنرمندان ایرانی به عرصه‌های جهانی
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت راه یافتن هنرمندان کشورمان به عرصه‌های جهانی و بین‌المللی تاکید کرد. مجید ملانوروزی در حاشیه همایش دیدار با هنرمندان استان قزوین در گفت‌وگو با ...
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت راه یافتن هنرمندان کشورمان به عرصه‌های جهانی و بین‌المللی تاکید کرد.


مجید ملانوروزی در حاشیه همایش دیدار با هنرمندان استان قزوین در گفت‌وگو با پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون گفت: هنرمندان کشورمان با داشتن استعدادهای درخشان باید شاخص‌های جهانی را در خلق آثار خود رعایت کنند تا بتوان دراین عرصه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی افزود: ارائه هنرهای بومی با هویت محلی در عرصه جهانی از مسائلی است که باید در شرایط کنونی مورد توجه قرار گیرد، زیرا برای دیده شدن در عرصه‌های جهانی باید هویت داشت.

ملانوروزی گفت: دولت باید ضمن فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم در بخش هنر با بیمه کردن هنرمندان حمایت‌های لازم را برای صادرات آنان نیز فراهم سازد.

وی افزود: باید به دنبال هویت بخشی آثار هنری در استان‌ها باشیم و با استفاده از ظرفیت بومی در مناطق مختلف به شکوفایی استعدادها کمک کنیم.

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد:  قزوین کانون خوشنویسی است و با ساماندهی امور خود می‌تواند نقش کشوری در این هنر ایفا کند و جایگاه بهتری داشته باشد.
اخبار مشابه :
قزوین چهلستون هنرهای بومی مجید ملانوروزی خوشنویسی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.