معاون عمرانی استاندار قزوین:

به دنبال ساماندهی دولتی مساجد نیستیم

0 دیدگاه ها
1524
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۳۷
12020151102
به دنبال ساماندهی دولتی مساجد نیستیم
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: به دنبال این نیستیم که مسجد سازی دولتی شود چراکه هرگاه مردم در کاری وارد شود عملکرد بهتری را شاهد هستیم.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: به دنبال این نیستیم که مسجد سازی دولتی شود چراکه هرگاه مردم در کاری وارد شود عملکرد بهتری را شاهد هستیم.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: منوچهر حبیبی معاون عمرانی استاندار قزوین در جلسه ستاد ساماندهی مساجد استان که ظهر امروز در سالن اجتماعات معاون عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ستاد ساماندهی مساجد استان به دنبال آن است که روند مسجد سازی را در استان تسهیل کند و لذا سیاست ستاد تسهیل در روند صدور مجوز و هماهنگی دستگاه‌ها با یکدیگر است.

وی افزود: 150مسجد  وجود دارد که متولیان آن مردم هستند و بسیاری از خیران نیز به ما مراجعه و از ما در خواست کردند تا زمین خود را در اختیار قرار داده و ما ساخت مسجد را در پی گیریم.

معاون عمرانی استاندار قزوین ادامه داد: زمانی که پیشرفت بیشتری در بحث ساخت و ساز مساجد شاهد بودیم راغب‌تر شده و در طراحی و تهیه‌ی نقشه نظام مهندسی و شهرداری کمک می‌کند و اعتبارات کمی هم از طریق دولت صورت می‌گیرد.

حبیبی تصریح کرد: اصل و اساس در ساخت وساز مساجد مردم هستند و هیئت‌های امنا نیز بهتر است شامل اقشار مختلف مردمی با مشاغل مختلف باشند چراکه هر زمانی که  هیئت‌های امنا فعال‌تر بودند می‌توانند کار خود را سریع‌تر انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: بحث کیفیت در اجرای پروژه‌ها بسیار مهم است چراکه مساجد جز مکان‌های عمومی هستند و میزان استقبال مردم در استان بسیار بالا است.

معاون عمرانی استانداردر پایان گفت: بحث کیفیت اجرا باید مستمر بوده و به طور مداوم مورد حل وفصل قرار بگیرد و لذا کیفیت اجرا در همه‌ی نقاط استان به نحوی باید بشود تا دسترسی مردم به مساجد به سادگی فراهم شود. 

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون مساجد شهرداری معماری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.