برگزاری همایش همیاران پلیس در تاکستان

0 دیدگاه ها
1511
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۰۹
18920151103
برگزاری همایش همیاران پلیس در تاکستان
در مراسمی با هدف آشنایی دانش آموزان با قوانین و مقررات رانندگی همایش همیاران پلیس در تاکستان برگزار شد. پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: مدیرکل آموزش و پرورش تاکستان در این همایش گفت:....
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

در مراسمی با هدف آشنایی دانش آموزان با قوانین و مقررات رانندگی همایش همیاران پلیس در تاکستان برگزار شد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: مدیرکل آموزش و پرورش تاکستان در این همایش گفت: آشنا شدن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به دانش آموزان کمک می‌کند تا آنان بتوانند هنگام رانندگی والدین خود نکات خلاف  مقررات را به آن‌ها تذکر دهند و از این طریق نقش بازدارندگی در تخلفات رانندگی را بازی کنند.

سید ابوالفضل فاضلی افزود: در همایش همیاران پلیس تلاش می‌شود دانش آموزان را با بیان موضوعات ترافیکی و به زبان ساده، بیشتر با خطر تصادفات آشنا کرد، زیرا همیاری دانش آموزان با پلیس در فرهنگ سازی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اهمیت بسزایی دارد.

وی  با اشاره به اینکه تعامل سازنده میان آموزش و پرورش و پلیس راهور در ارتباط با این موضوع مهم به خوبی برقرار است، تاکید کرد: دانش آموزان همیار، ملزم به تذکر در مورد رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به والدین خود هستند، زیرا آنان می‌توانند با چند تذکر به ظاهر ساده به والدین، رانندگان سرویس مدارس و رانندگان تاکسی از بروز حوادث زیادی جلوگیری کنند.

فاضلی با تاکید بر این موضوع که حفظ و توسعه امنیت پایدار، مشارکت اقشار جامعه را می‌طلبد، خاطرنشان کرد: دراین بین سهم قشر فرهنگی و دانش آموزی برای تولید امنیت ناشی از حوادث حمل و نقل در قالب آموزش و ساماندهی همیاران پلیس و پلیس یاران جوان قابل تقدیراست.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از سوی  پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان تاکستان به چند نفر از همیاران پلیس و رانندگان نمونه که نقش فعالی در این زمینه ایفا کرده بودند، با اهداء لوح قدردانی شد.

اخبار مشابه :
تاکستان آموزش و پرورش راهنمایی و رانندگی همیار پلیس
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.