برگزاری همایش‌های فصلی ورزش همگانی ویژه بانوان در قزوین

0 دیدگاه ها
1523
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۵۴
15720151102
برگزاری همایش‌های فصلی ورزش همگانی ویژه بانوان در قزوین
نایب‌ رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شد، همایش‌های فصلی ورزش همگانی ویژه بانوان در قزوین برگزار می‌شود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

نایب‌ رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان قزوین گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شد، همایش‌های فصلی ورزش همگانی ویژه بانوان در قزوین برگزار می‌شود.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: مریم نخستین، نایب‌ رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، اظهار کرد: هدفی که هیئت ورزش‌های همگانی دنبال می‌کند این است که فرهنگ ورزش کردن را از همان کودکی به فرزندانمان بیاموزیم، چراکه این موضوع از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به برپایی همایش‌های فصلی ورزش همگانی ویژه بانوان در استان قزوین، اضافه کرد: اگر مادر خانواده از سلامت روحی و جسمی برخوردار باشد، کانون خانواده نیز سلامت خواهد بود و ما باید در این مسیر حرکت کنیم.

نخستین تصریح کرد: این هیئت 26 رشته ورزشی فعال دارد که باید این رشته‌های ورزشی به مردم معرفی و شناسانده شود.

نایب‌ رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان در خصوص برگزاری یوگای خنده در بوستان بانوان شهر قزوین، گفت: ما سعی داریم با خنداندن بانوان بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف کنیم و در این زمینه گام‌های بسیار خوبی برداشته شده است.

وی با اشاره به مذهبی بودن مردم شهر قزوین، خاطرنشان کرد: ما باید با توجه به مسائل فرهنگی زیرساخت‌ها و فضاهای لازم ورزشی را برای بانوان این شهر ایجاد کرده تا این افراد به سمت انجام فعالیت‌های ورزشی سوق داده شوند.

نایب‌ رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اجرای طرح خصوصی‌سازی سالن‌های ورزشی قزوین را مطلوب ارزیابی نکرد و افزود: قرار بود درآمد حاصل از این طرح به هیئت‌های ورزشی بازگردد، اما این مهم تاکنون محقق نشده است.

نخستین با انتقاد از برخی مدیران قزوین، اظهار کرد: برخی از مدیران قزوین حمایت خود را از ما اعلام کردند، ولی این قول‌ها در حد حرف مانده و هنوز اجرایی نشده است.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون ورزش همگانی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.