برگزاری رزمایش فدائیان ولایت بسیجیان بوئین‌زهرا

0 دیدگاه ها
1500
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۱۴
19220151103
برگزاری رزمایش فدائیان ولایت بسیجیان بوئین‌زهرا
فرمانده سپاه ناحیه بوئین‌زهرا از برگزاری رزمایش فدائیان ولایت بسیجیان این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

فرمانده سپاه ناحیه بوئین‌زهرا از برگزاری رزمایش فدائیان ولایت بسیجیان این شهرستان خبر داد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: محمد علی ملک محمدی - دفتر بوئین‌زهرا، اظهار کرد: رزمایش اقتدار فدائیان ولایت در منطقه عمومی رودک در روزهای 23 و24 مهرماه، با حضور گردان‌های بیت‌المقدس برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران از بدو پیروزی با توطئه‌هایی از سوی دشمنان همراه بوده است، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف این رزمایش افزایش روحیه بسیجیان و آمادگی دائمی آنان برای مقابله با هرگونه تهدید احتمالی است.

فرمانده سپاه ناحیه بوئین‌زهرا رزمایش امسال را متفاوت‌تر از سال‌های گذشته دانست و افزود: تمامی بسیجیان شرکت کننده در رزمایش فدائیان ولایت از اعضای حلقه‌های صالحین هستند که در طول رزمایش برنامه‌های ویژه‌ای را برای آنان داریم.

وی با اشاره به اینکه در رزمایش امسال بیش از 700 نفر از بسیجیان حضور خواهند داشت، تصریح کرد: این بسیجیان شامل 3 گردان از حوزه‌های صاحب الزمان(عج) بوئین‌زهرا، شال و سگزآباد خواهند بود.
 
ملک محمدی تصریح کرد: تاکتیک‌های دفاع از کوی و برزن، امداد نجات، عملیات‌های ضد هلی‌برن، حفاظت از اماکن حساس و مهم، ایست بازرسی، کمین و ضد کمین، مقابله با نا آرامی و اغتشاشات، در این رزمایش به اجرا در خواهد آمد.
فرمانده سپاه ناحیه بوئین‌زهرا یکی از شاخصه‌های بسیجی بودن را شور و شعور انقلابی دانست و اضافه کرد: ما باید در اینگونه برنامه‌ها روحیه انقلابی گری بسیجیان را تقویت کنیم.

اخبار مشابه :
چهلستون بوئین زهرا بسیج سپاه
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.