فرماندار البرز:

برای تحقق پدافند غیرعامل انسجام همه جانبه نیاز است

0 دیدگاه ها
1610
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
9520151102
برای تحقق پدافند غیرعامل انسجام همه جانبه نیاز است
فرماندار البرز گفت: برای تحقق پدافند غیرعامل انسجام همه جانبه نیاز است. غلامرضا حسن پور، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با حضور در جمع دانش‌آموزان
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

فرماندار البرز گفت: برای تحقق پدافند غیرعامل انسجام همه جانبه نیاز است.

پایگاه خبری- تحلیلی چهلستون: غلامرضا حسن پور، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با حضور در جمع دانش‌آموزان مدرسه شهید آوینی شهر الوند اظهار کرد: تحقق پدافند غیرعامل انسجام همه جانبه می‌خواهد و تا رسیدن به اهداف خود در موضوع پدافند غیرعامل فاصله زیادی داریم که با آموزش و فرهنگ سازی‌های بیشتر می‌توان به این اهداف دست پیدا کرد.

وی با اشاره بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی و فرهنگ‌سازی در حوزه پدافند غیرعامل افزود: اهمیت مسائل فرهنگی در این حوزه حائز اهمیت فراوان است و باید با آگاه سازی عموم مردم، فرهنگ آمادگی مقابله با حوادث را هر لحظه در زندگی روزمره ایجاد کنیم.

فرماندار شهرستان البرز با اشاره به قرابت انتخابات شوراهای دانش‌آموزی، 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی، عزم دانش‌آموزان را به عنوان آینده‌سازان فردا ایران اسلامی برای مبارزه با ظلم  ضروری دانست.

وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات جهت شوراهای دانش‌آموزی برای این است که به مقوله مشورت و اهمیت آن در اسلام توجه ویژه‌ای شده است و چه بسا این حضور و یادگیری مشارکت در عملکرد سرمایه‌های انسانی می‌تواند در آینده کشور تاثیرگذار باشد.

حسن‌پور در پایان خاطرنشان کرد: باید انتظارات و امکانات با یکدیگر در هر زمینه‌ای متناسب در نظر گرفته شود و این مهم از ابتدا به نسل جوان و نوجوان آموزش داده شود.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون پدافند
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.