با مدیریت جهادی می‌توان در جهت توسعه و رفع محرومیت حرکت کرد

0 دیدگاه ها
1484
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۷:۴۶
13720151102
با مدیریت جهادی می‌توان در جهت توسعه و رفع محرومیت حرکت کرد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با مدیریت جهادی می‌توان با توجه به نیازهای کشور در جهت توسعه و رفع محرومیت حرکت کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با مدیریت جهادی  می‌توان با توجه به نیازهای کشور در جهت توسعه و رفع محرومیت حرکت کرد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: نیازعلی ابراهیمی‌پاک در جلسه شورای فرهنگی سازمان که با حضور معاونان و مدیران برگزار شد، اظهار کرد: امروز موضوع اصلی این است که تفکر جهادی که قبلا بر جهادسازندگی حاکم بود امروز این تفکر در جهادکشاورزی کم‌رنگ شده است که باید تقویت شود.

وی ادامه داد : اگر تفکر جهادی و مدیریت جهادی خوب بوده چرا امروز جهاد کشاورزی آن را پیاده نمی‌کند ولی سایر دستگاه‌ها با الهام از این تفکر جهادی در حال حرکت به سمت توسعه هستند.

ابراهیمی‌پاک تاکید کرد: باید تلاش کرد با این تفکر به سمت مدیریت جهادی حرکت کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه با تلاش انجام شده نتوانستیم بهره‌برداری مناسبی انجام دهیم که به نظر می‌رسد مدیریت جهادی لازم است، تصریح کرد: با برگزاری جلسات فرهنگی و تبیین افکار، ایده و تفکرات مدیریت جهادی می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید ریشه‌یابی شود که چرا با توجه به اینکه جهاد کشاورزی از یک نهاد انقلابی است هنوز نتوانسته در پیشبرد مدیریت جهادی موفق باشد.

ابراهیمی‌پاک گفت: پایه و اساس حرکت جهادی؛ حرکت به سمت عمران و آبادانی و کمک به مناطق روستایی کم توسعه یافته بود.

وی ادامه داد: مدیریت جهادی حاکم بر تفکر انقلابی، قرآنی و اسلامی است که نشات گرفته از تفکرات و اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: مدیریت جهادی برگرفته از تفکر جهاد سازندگی بود که با اعتقاد به ایمان، خدا و قرآن در جهت خدمت به جامعه و رشد و توسعه کشور است.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون کشاورزی جهادسازندگی مدیریت جهادی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.