فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین تاکید کرد:

ایجاد آمادگی در نیروها با برگزاری رزمایش الی بیت المقدس

0 دیدگاه ها
1562
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۱۹
19420151103
ایجاد آمادگی در نیروها با برگزاری رزمایش الی بیت المقدس
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: هدف از برگزاری رزمایش‌ها برای مقابله با حوادثی است که ممکن است در آینده رخ دهد و ما باید در آن زمان عکس‌العمل تاثیرگذاری داشته باشیم. سردار محمدرضا شاهرخی ...
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: هدف از برگزاری رزمایش‌ها برای مقابله با حوادثی است که ممکن است در آینده رخ دهد و ما باید در آن زمان عکس‌العمل تاثیرگذاری داشته باشیم.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: سردار محمدرضا شاهرخی اظهار کرد: هدف از برگزاری رزمایش، ارزیابی آمادگی رزمی و آمادگی دفاعی گردان‌های الی بیت المقدس است.

وی افزود: گردان‌های ما در طول سال برنامه آموزشی و فراخوان‌هایی دارند و برای ارزیابی آموزش‌های انجام شده در یک مقطع خاص، گردان‌ها را مورد آزمایش قرار می‌دهیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین ادامه داد: در طول رزمایش، آموزش بسیجیان توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و این رزمایش‌ها برای مقابله با حوادثی است که ممکن است در آینده رخ دهد و ما باید در آن زمان عکس‌العمل تاثیرگذاری داشته باشیم.

وی انسجام نیروهای داوطلب و آماده به کار را از اهداف دیگر رزمایش برشمرد و افزود: این رزمایش نیروهای منظم و با روحیه را برای آمادگی کامل در راستای دفاع از انقلاب اسلامی متناسب با تهدیدهایی که متوجه است انسجام می‌بخشد.

شاهرخی توضیح داد: مردم ما آماده‌اند که از انقلاب اسلامی دفاع کنند و گردان‌های الی بیت المقدس به عنوان نمونه‌ای از مردم در رزمایش حضور به هم می‌رسانند و دوستداران انقلاب اسلامی با دیدن این صحنه‌ها شاد خواهند شد و دشمنان انقلاب اسلامی هم با دیدن این رزمایش ناامید خواهند شد.
اخبار مشابه :
قزوین چهلستون رزمایش آمادگی دفاعی بیت المقدس
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.