با قرائت سوگند به طور رسمی؛

اعضای جدید هیئت منصفه مطبوعات قزوین کار خود را آغاز کردند

0 دیدگاه ها
1509
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
22820151106
اعضای جدید هیئت منصفه مطبوعات قزوین کار خود را آغاز کردند
مراسم معارفه اعضای جدید هیئت منصفه مطبوعات استان قزوین در سالن جلسات دادگستری قزوین برگزار شد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

 روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در این جلسه: ممکن است قلمی در مطبوعات تند یا کند باشد ولی نگاه به این حوزه از سوی اعضاء بهتر است همراه با رأفت باشد. حجت الاسلام نعمت الهی اضافه کرد: توجه اعضا به قانون باشد تا از کج روی و انحراف ها جلوگیری شده و تعالی مطبوعات رقم بخورد. وی تصریح کرد: عرصه مطبوعات عرصه خاصی است و لازم است در این زمینه دقت های مربوطه لحاظ شود. مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین نیز اظهارداشت: نگاه ما باید بر کنترل و پیشگیری باشد و در این زمینه هیئت منصفه مطبوعات می تواند به خوبی نقش آفرینی کند.

 احمدی افزود: امروز در استان قزوین خانه مطبوعات خوبی داریم که می توانیم از این ظرفیت برای ارتقای مطبوعات استان بهره ببریم. رئیس شورای شهر قزوین نیز عنوان کرد: لازم است رسانه ها حدود، شرایط و خط قرمزها را رعایت کنند و البته اگر هم موضوعی پرونده ای شد اعضای هیئت منصفه بهتر است اطلاعات خود را از موضوع بالا ببرند. فرج ا... فصیحی رامندی یادآورشد: در پرونده های مطبوعاتی لازم است اعضای هیئت منصفه دفاعیه افراد را نیز مورد توجه قرار دهند و در تصمیم گیری با سعه صدر برخورد کنند.

در ادامه حجت الاسلام مجتبی قائد امینی، سید عیدالعظیم موسوی، ناصر ایزدفر، صفت ا... صالحی، سید محمدهادی ساعی، محمد حیاتی، محمد خورشیدی، حسین پور زرشکی، محمد انصاری، علیرضا وادی خیل، کاظم تعهدی، حسین عبادی و خانم ها بتول علیجانی و صغری رازقی با قرائت سوگند فعالیت خویش را به عنوان هئیت منصفه جدید مطبوعات استان آغاز کردند.

اخبار مشابه :
قزوین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.