دقيقي، رئيس کميسيون عمران شوراي شهر قزوين تأکيد کرد؛

استفاده از معماري ايراني_اسلامي و رنگ‌هاي شاد در شهرسازي امروزي

0 دیدگاه ها
503
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹
343220170914
استفاده از معماري ايراني_اسلامي و رنگ‌هاي شاد در شهرسازي امروزي
با الگوپذيري از معماري ايراني_اسلامي در طراحي و اجراي پروژه هاي شهري و عمراني و استفاده از رنگ‌هاي جذاب و شاد در فضاي شهرسازي و مبلمان شهري، مي‌توان به داشتن شهري پويا و با نشاط کمک شاياني کرد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

سعيد دقيقي، رئيس کميسيون عمران و شهرسازي شوراي اسلامي شهر در جلسه کميسيون متبوع خويش با دستور کار ارائه گزارش عملکرد سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين اظهار کرد: با الگوپذيري از معماري ايراني_اسلامي در طراحي و اجراي پروژه هاي شهري و عمراني و استفاده از رنگ‌هاي جذاب و شاد در فضاي شهرسازي و مبلمان شهري، مي‌توان به داشتن شهري پويا و با نشاط کمک شاياني کرد.

وي گفت: قزوين طي سال‌هاي اخير در بخش‌هاي عمراني و شهرسازي اقدامات خوبي انجام داده است، اما براي افزايش نشاط و شادابي شهروندان مي توان گام‌هاي موثرتري برداشت.

دقيقي يادآور شد: يکي از مهترين برنامه هاي شوراي شهر افزايش رضايتمندي کاركنان مجموعه مديريت شهري است و معقديم اگر كاركنان با انگيزه و با نشاط باشند، با انرژي بيشتري به فعاليت روزانه ميپردازند تا درنهايت با پويايي کامل براي پيشرفت بيشتر شهر و رفاه شهروندان تلاش کنند.

وي در خاتمه تأکيد کرد: با توجه به اينکه در آستانه فرا رسيدن ماه محرم قرار داديم، از سازمان‌هاي مرتبط حوزه شهرسازي در شهرداري مي خواهيم گزارشي از برنامه هاي تدوين شده را در جلسات آتي کميسيون عمران ارائه دهند.

پايان پيام

اخبار مشابه :
استفاده معماري ايراني_اسلامي شهرسازي شاد رنگ‌هاي امروزي
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.