مدير موسسه رفاهي تفريحي كاسپين خبر داد:

احداث ورزش‌هاي زمستانه در منطقه گردشگري كامان و زرشك

0 دیدگاه ها
1673
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹
16220151103
احداث ورزش‌هاي زمستانه در منطقه گردشگري كامان و زرشك
مدير موسسه رفاهي تفريحي كاسپين قزوین از احداث پيست اسكي و ورزش‌هاي زمستانه در منطقه نمونه گردشگري كامان و زرشك در آینده نزدیک خبر داد. پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: با هدف اجرايي شدن قرارداد منعقده ....
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

مدير موسسه رفاهي تفريحي كاسپين قزوین از احداث پيست اسكي و ورزش‌هاي زمستانه در منطقه نمونه گردشگري كامان و زرشك در آینده نزدیک خبر داد.
پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: با هدف اجرايي شدن قرارداد منعقده بين موسسه رفاهي تفريحي كاسپين و اداره كل ورزش و جوانان در خصوص احداث پيست اسكي و ورزش‌هاي زمستانه در مجموعه منطقه نمونه گردشگري كامان و زرشك جلسه‌اي در محل تله سي‌يژ قزوين برگزار شد.

شاهرخ عطايي، مدير موسسه رفاهي تفريحي كاسپين در اين جلسه با ارائه گزارش مختصري از نحوه شكل‌گيري تدوين و تنظيم قرارداد احداث پيست اسكي، اظهار کرد: در اين قرارداد موسسه رفاهي تفريحي كاسپين متعهد به نصب و راه‌اندازي دستگاه تله سی‌يژ، احداث جاده دسترسي و پاركينگ شده است و از سوي ديگر اداره كل تربيت بدني متعهد به احداث مدرسه اسكي، پيست اسكي و نصب دستگاه تله‌اسكي و ارائه برنامه‌هاي آموزشي و برگزاري مسابقات ورزشي در رشته‌هاي مختلف اسكي است.

وي افزود: با توجه به انجام تعهدات موسسه و بسترسازي صورت گرفته اجراي تعهدات تربيت بدني در شرايط فعلي بسيار روان و با اطمينان قابل انجام خواهد بود.

عطايي تصریح کرد: موسسه رفاهي تفريحي كاسپين به‌عنوان سرمايه‌گذار منطقه نمونه گردشگري كامان و زرشك، آماده‌سازي زيرساخت‌هاي عمده منطقه و همچنين تهيه نقشه‌هاي اجرايي را عهده‌دار است.

ايرج زاهدپور، مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري قزوين نیز در این جلسه با مثبت ارزيابي كردن عملكرد موسسه و ظرفيت ايجاد شده، اجراي تعهدات تربيت بدني و احداث پيست اسكي را گامي موثر در توسعه ورزش‌هاي زمستانه در استان قزوين و ايجاد شرايط لازم براي ارائه خدمات به ساير استان‌هاي هم‌جوار دانست.

پيمان پيرمرادي، مديركل دفتر فني استانداري قزوين نيز با اشاره به موقعيت بكر و مناسب منطقه گردشگري كامان و زرشك گفت: وجود دستگاه تله سي‌يژ و امكان ايجاد چندين رشته ورزشي از جمله پيست دوچرخه سواري، پيست موتور سواري، ورزش‌هاي هوايي و كوهنوردي در مجموعه قابل اجراست.

مديركل دفتر فني استانداري قزوين اعلام کرد: هيئت‎هاي مختلف ورزشي مي‌توانند از اين موقعيت مكاني و ظرفيت‌هاي ايجاد شده در راستاي توسعه ورزش استان به نحو مطلوبي بهره‌برداري کنند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون گردشگری تله سیژ تفریحی ورزش
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.