پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :

اجرای قانون کاهش موانع تولید، راهگشای صنعت است

0 دیدگاه ها
1596
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۰:۰۰
20720151103
اجرای قانون کاهش موانع تولید، راهگشای صنعت است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در جلسه کاهش موانع تولید که در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد، گفت : تصویب قانون رفع موانع تولید و اجرای آن راهگشای مشکلات واحد های صنعتی خواهد بود.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: پرزحمت در نشست با واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی کاسپین با تاکید بر قانون رفع موانع تولید گفت: تصویب قانون رفع موانع تولید یکی از اقدامات بسیار خوب و تاثیر گذار در حل مشکلات چرخه تولید و صنعت می باشد که در صورت ابلاغ آئین نامه های آن اقدامات موثری  در این بخش انجام خواهد شد.
وی اظهار  داشت: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در راستای رفع مشکلات واحد های صنعتی،  تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است که به ریاست استاندار محترم و با دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت  در سه سطح 1- سازمانی(معاونین سازمانها)  2- استانی (مدیران و استاندار)  3- کشوری (وزراء) تشکیل  می شود که هدف آن بررسی و حل مشکلات واحد های صنعتی است.وی خاطر نشان کرد: تا کنون بیش از 44 جلسه فرعی و 3 جلسه اصلی ستاد تشکیل شده که با تعداد 117 مصوبه داشته و تا کنون 52 مصوبه آن در ستاد اصلی تائید و اجرایی  گردیده است و مابقی نیز در حال پیگیری  و انجام می باشد.پرزحمت اعلام کرد: بر اساس قانون رفع موانع تولید سازمان امور اجتماعی تا اواخر سال 95 حق توقیف ماشین آلات واحد های صنعتی را ندارند. وی تاکید کرد:  قطع آب و برق و گاز واحد های خدمات رسان دارای مشکل در مرکز استان باید با هماهنگی و دستور استاندار و در شهرستانها  بر عهده فرمانداران می باشد. در ادامه نمایندگان و مدیران واحد های صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی کاسپین ،  مشکلات خود را مطرح نموده و ایشان ضمن بررسی مشکلات در قالب قوانین مربوطه ، راهنمایی های لازم را معمول داشتند.
گفتنی است بیشترین مشکلات مطرح شده در این جلسه مربوط به تامین اجتماعی– امور مالیاتی– محیط زیست-  انرژی (گاز . آب و برق)و بانکها، شامل؛ بخشودگی جرائم ، استمهال ، تقسیط و درخواست تسهیلات ، ضمانت نامه های بانکی  بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون شهرک صنعتی کاسپین واحد صنعتی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.