کبیری در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد:

اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در قزوین

0 دیدگاه ها
1795
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۲۰
20920151103
اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در قزوین
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین؛ از اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از نیمه شهریور ماه سال جاری به مدت یک ماه در این استان خبر داد.
پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون :

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین؛ از اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از نیمه شهریور ماه سال جاری به مدت یک ماه در این استان خبر داد.

پایگاه خبری-تحلیلی چهلستون: به نقل از ایرنا علی اکبر کبیری افزود: این طرح با هدف جلوگیری از هرگونه تخلف و گرانفروشی توسط توزیع کننده گان پوشاک و کیف و کفش دانش آموزی در آستانه بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در سال تحصیلی 93- 94 و برخورد قاطع قانونی با آنها اجرا می شود.
وی با بیان اینکه در این طرح، نظارت بر قیمت پوشاک، کیف و کفش، نوشت افزار و کالاهای اساسی در بازار بصورت ویژه انجام می شود، اظهارکرد: در آستانه بازگشایی مدارس با توجه به افزایش تقاضا، قیمت اقلامی نظیر لوازم التحریر، کیف، کفش و پوشاک نظارت می شود.
کبیری ادامه داد: همچنین با توجه به ایام پایانی تابستان و اوج سفرها، نظارت بر خدمات ارایه شده توسط مراکز اقامتی و بین راهی و کنترل کیفیت و کمیت خدمات، با بازرسی از رستوران های بین راهی تشدید شده است.
این مسوول اضافه کرد: با توجه به اینکه بخش عمده ای از تخلفات در واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب صورت می پذیرد، بنابراین به شهروندان توصیه می شود، فقط از واحدهای مجاز و دارای پروانه کسب خرید کنند.
وی، با اشاره به برخورد جدی این سازمان با تخلفات خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی در این زمینه مراتب را از طریق سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان برای پیگیری اطلاع دهند.
کبیری با اشاره به اینکه در حال حاضر 25 تیم بازرسی دو نفره در سطح استان کار بازرسی را برعهده دارند، افزود: به منظور تسهیل امور شهروندان در دریافت خدمات، تعدادی بازرس افتخاری در این سازمان کار بازرسی از اتحادیه های صنفی را نیز بر عهده دارند.
وی خاطرنشان کرد: در این ارتباط گشت های بازرسی این سازمان با همکاری مجمع امور صنفی به طور مستمر از واحدهای صنفی و توزیعی بازرسی و به تخلفات احتمالی رسیدگی خواهند کرد.
کبیری از اصناف خواست به منظور رفاه حال مشتریان و خودداری از هرگونه تخلف، رعایت قانون و مقررات صنفی را مورد توجه قرار دهند.

اخبار مشابه :
قزوین چهلستون تخلفات واحد صنفی
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری - تحلیلی چهلستون در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های ارسال شده توسط شماپیام هایی که به غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

هنوز نظری وارد نشده است!

دیدگاه خود را در مورد این خبر نشر دهید.

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.